Úvodní stránka MULTIMÉDIA CarPlay a Android auto Vstupy do OEM Adaptér CarPlay/Android Auto Mazda, bezdrátový cp-mz01a

Adaptér CarPlay/Android Auto Mazda, bezdrátový cp-mz01a

Dárek zdarma
Novinka
Doprava ZDARMA
Adaptér CarPlay/Android Auto Mazda, bezdrátový cp-mz01a
KÓD: STU-cp-mz01a
SKLADEM
Zboží odešleme:
  • při objednání do 12h druhý pracovní den
  • při objednání po 12h třetí pracovní den
  • osobní odběr možný do 1-2 pracovních dní.
Tento kabelový/bezdrátový adaptér pro systémy Mazda CONNECT a MZD CONNECT vám poskytuje pohodlný zážitek z jízdy, který vám umožní vychutnat si nejen hudbu za jízdy, ale také hlasové ovládání, které vám uvolní ruce a přinese vám pohodlí kdykoli a kdekoli. Zvyšuje vaši bezpečnost, pohodlí a maximální požitek z jízdy. Bezdrátový/drátový Carplay a Android Auto: Připojte se ke kompatibilnímu smartphonu přes USB a okamžitě získejte přístup ke svým oblíbeným funkcím v CarPlay nebo Android Auto, jako j…
6 405 Kč s DPH
Možnost odložené platby Twisto Pay

Tento kabelový/bezdrátový adaptér pro systémy Mazda CONNECT a MZD CONNECT vám poskytuje pohodlný zážitek z jízdy, který vám umožní vychutnat si nejen hudbu za jízdy, ale také hlasové ovládání, které vám uvolní ruce a přinese vám pohodlí kdykoli a kdekoli. Zvyšuje vaši bezpečnost, pohodlí a maximální požitek z jízdy.

Bezdrátový/drátový Carplay a Android Auto:

Připojte se ke kompatibilnímu smartphonu přes USB a okamžitě získejte přístup ke svým oblíbeným funkcím v CarPlay nebo Android Auto, jako je hlasové ovládání volání, přístup k navigaci na mapě, odesílání a přijímání zpráv a přehrávání zvukových aplikací. Udělejte svůj proces řízení bezpečnější a chytřejší.

Podporuje téměř všechny telefony Android a IOS:

Nemusíte se bát, že byste si nevyužili plnou funkčnost kvůli problémům s mobilním telefonem. Drátový adaptér podporuje téměř všechny telefony Android a IOS. (Android musí být spárován s telefonem vybaveným Androidem 6.0 nebo vyšším, zatímco IOS vyžaduje IOS 9 nebo vyšší.)

Předinstalované aplikace Youtube a Netflix:

Adaptér obsahuje systém Android a předinstalované aplikace Youtube a Netflix.

Podpora originálního ovládání auta:

Je navržen speciálně pro jízdní scénáře, podporuje vás při používání Siri nebo Google Assistant pro přístup k mapám, seznamům skladeb, kontaktům a dalším kompatibilním aplikacím pomocí vašeho hlasu ovládáním originálních knoflíků a tlačítek na volantu.

Systém připojení:

Vezměte prosím na vědomí, že tento kabelový adaptér je vhodný pouze pro MAZDA CONNECT a vhodný pro spojovací systém MZD CONNECT. Pokud vaše auto tuto funkci nemá, nebude fungovat.

 

Poznámky k instalaci:

Před zahájením instalace je nutné nejprve aktualizovat firmware. Pokud používáte starší verzi softwaru CMU, USB rozbočovač kompatibilní s CarPlay/Android Auto nemusí být rozpoznán. Software musí být v70.00.21 nebo novější. Pokud ne, aktualizujte software. Jakmile je CMU připojena k USB rozbočovači kompatibilnímu s CarPlay/Android Auto, nelze software aktualizovat.

 

Technické parametry:

objednací kód OEM: TK78 66 9U0C, TK78669U0C, 00008FZ34, TK78-66-9U0C

 

Podrobná kompatibilita:

• Mazda MX-5 2016 - 2020

• Mazda CX-3 2016 - 2019

• Mazda CX-5 2015 - 2020

• Mazda CX-9 2016 - 2020

• Mazda 2 2016 - 2019

• Mazda 3 2014 - 2018

• Mazda 6 2016 - 2020

• Fiat 124 2017 - 2021

Přidat příspěvek

Tip: Dříve než napíšete do diskuze, pokuste se vyhledat odpověď v již zodpovězených dotazech. (hledáte li např. slovo Octavia, stačí napsat do vyhledávacího pole "oct" - vyhledávání Vám tak postupně zobrazí všechny dotazy a odpovědi týkající se Octavie)

Přidat recenzi